Start
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
<< Pokaż wszystkie
Sadzenie i kopanie cebulek kwiatowych - duża ilość godzin Holandia
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/03/2019 15:32:27
6 dni temu
Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Sadzenie i kopanie cebulek kwiatowych – duża ilość godzin

Opis stanowiska:
- sadzenie i kopanie cebulek kwiatowych

Wymagania:
- motywacja do pracy
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana
- dostępność na dłużej
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
• 9,82 euro/godzinę brutto – 21 lata i wyżej
• 9,25 euro/godzinę brutto – 20 lat
• 8,75 euro/godzinę brutto – 19 lat
- możliwość zarobku od 350-500 euro netto tygodniowo
- dodatek wakacyjny 8% tygodniowo
- ubezpieczenie holenderskie/ zakwaterowanie
- pomoc polskiego koordynatora
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie internetowej www.europersonnel.pl
Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7137 lub 17 222 7824

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Cena: 0 zł

Kontakt:
Marta Rymut
Telefon:
172227137

Odsłon: 2

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
OLSZTYSKIE OGŁOSZENIA
www.olsztynskie-ogloszenia.pl